Haber

Düğününde 8 kurşunla yaralanan damadın son durumu! Sağlık iyileşiyor

DiyarbakırAhmet Erdem’den, silahlı saldırıya uğrayan ve 8 kurşunla düğün salonuna isabet eden damat. haberler orada. Erdem’in fotoğrafını paylaşan kuzeni, “Durumu iyiye gidiyor elhamdülillah. Dualarınızı eksik etmeyin.” Daha önce gelin ve ailesi tarafından reddedilen şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

TUTUKLANMIŞ

Diyarbakır Merkez Kayapınar ilçesi Gaziler Mahallesi’nde bir düğün salonunda düzenlenen kına gecesinde damat Ahmet E. ve bir çocuğun yaralandığı silahlı saldırıyla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma sürüyor. Savcılıktaki işlemlerin ardından nöbetçi sulh ceza hakimliğine çıkarılan SA, “kasten adam öldürmeye teşebbüs” suçundan tutuklandı.

“BU EVLİLİĞİN OLMASINI İSTEMİYORUM”

Şüpheli SA, emniyetteki ifadesinde gelinin amcasının torunu olduğunu ve aynı köyde yaşadıklarını belirterek, yaklaşık 3 yıl önce istedikleri FA ile ailesinin istemediği için evlenemeyeceğini savundu. , “Gelini sevdim FA. Birkaç ay önce tanımadığım birine FA verdiler.” Öğrendim. Bunu öğrendikten sonra çok üzüldüm. Bu evliliğin gerçekleşmesini istemiyordum. Bu duygu ve düşüncelerimi kimseyle paylaşmadım. FA akrabamız olduğu için evimize düğün davetiyesi geldi. Kına gecesi olduğunu biliyordum ve kına töreninin yapıldığı salona gittim. Salonda ışıklar sönünce damat ve gelinin geldiğini anladığım için dışarı çıktım. “Gelin ve damat salona girerken belimden silahımı çektim. Şarjörde 10 adet mermi vardı. Damadın arkasından yaklaşıp ayağına ateş ettim. Kaç el ateş ettiğimi hatırlamıyorum. Ateş ettikten sonra elimde silahımla, göğsümde saklayarak salondan çıktım.” söz konusu.

“Tanrım, siktir et bu hayatı”

Öte yandan Türkiye’nin gündemine oturan damadın sağlık durumu iyiye gidiyor. Hastaneden bir fotoğraf paylaşan damadın kuzeni, “Diyarbakır’da kına gecesinde silahlı saldırıya uğrayan amcamın oğlu Ahmet’in elhamdülillah durumu iyiye gidiyor. Dualarınızı eksik etmeyin… Allah razı olsun” dedi. Hepinize. Rabbim kardeşimiz için bizi affetti. Dua eden, destek mesajları gönderen herkese teşekkür ediyorum.” Bu mutlu günde hepimizi üzen, perişan eden katile Allah lanet etsin.” dedi.

haberhadim.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu