Haber

Samsun’da 15 Temmuz Futbol Turnuvası Sona Erdi

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Samsun’un Havza ilçesinde düzenlenen 15 Temmuz Futbol Turnuvası sona erdi.

Havza Belediyespor Kulübü’nün Havza Kaymakamlığı himayelerinde düzenlediği turnuvada, kurumlar kümesinde Sanayispor şampiyon olurken, Havza Belediyespor ikinci oldu. Hastanespor, kurumlar kümesinin en centilmen grubu seçildi.

Yerel gruplar grubunda As Ambalaj birinci olurken, Divan Lokantası ikinci oldu. Boyalıca Kadrosu ise yerel takımların en centilmen takımı olarak belirlendi.

Turnuvanın gol kralı Havza Belediyespor Kulübü lideri Dursun Ali Beşli oldu.

Turnuvada dereceye girenlere kupa ve madalya töreni düzenlendi.

Turnuvada dereceye giren takımlara ödüllerini Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Belediyespor Kulüp Lideri Dursun Ali Beşli verdi.

Kaymakam Nayman, kupa ve madalya töreninde yaptığı konuşmada, turnuvaya katılanlara teşekkür etti.

Turnuvanın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında düzenlendiğini belirten Nayman, “15 Temmuz’u anmak ve artırmak adına düzenlediğimiz turnuvamıza katılan tüm takımlara ve oyuncularına teşekkür ediyorum. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ruhuna uygun, sporun birlikteliği ile uyumlu bir etkinlik tamamlandı.Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” söz konusu.

Basın Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 15 Temmuz hain darbe girişiminin unutulmaması için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, “Başta o gece yaşanan mücadele olmak üzere ülkemizin önünü kesmek isteyenlere verilecek en güzel cevap; ülkemizin birlik ve beraberliğini korumaktır.Bu amaçla etkinliği düzenleyen ve katılan herkese teşekkür ediyorum.Bu birlikteliğimiz oldukça Türk Yüzyılında ülkemizi kimse durduramaz.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu