Yaşam

Derya Uluğ, Yalova konserinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı

İki gün önce havuza düşerek başından yaralanan ve bu kazayı sakladığı öğrenilen ünlü sanatçı Derya Uluğ, Yalova konseri öncesi fenalaşınca hastaneye kaldırıldı. Konsere 1.5 saat geç kaldığı için seyircilerden tepki alan Derya Uluğ, geçirdiği kazayı anlatmak zorunda kaldı.
Derya Uluğ, Yalova Belediyesi’nin Yalova’nın düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği konserde sahne aldı. Derya Uluğ, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konsere geç çıkınca seyircilerden tepki aldı. Yaklaşık 1.5 saat geç başlayan konserde sahne alan Derya Uluğ, Yalovalılardan özür diledi.
“Kafamda dikiş var”
Kazasını belli etmeden konseri tamamlamak istediğini anlatan ünlü sanatçı, ne sana ne de başkasına belli etmeden konseri bitirmek istediğini ancak 2 gün önce bir kaza geçirdim. Kafamda dikişler var. Bugün buraya gelmek için epeyce şart koştum. Sahne öncesi yine hastalandım. Bu yüzden varlığınıza geç kaldığım için özür dilerim. Sağlığım elverdiği sürece sahneye devam edeceğimi bilmenizi isterim. Sahneye çıkmak çok nadirdir. spor Ayakkabılarımla dışarı çıktım. Bugün mecbur kaldık” dedi.
Başındaki yarayı bandanayla sakladı.
Ardından konserine devam eden Derya Uluğ, popüler müziğini bu kez Yalovalılar için seslendirdi. Konserin başında bandanayla çıkan ünlü sanatçının yaralarını gizlemek için kullandığı öğrenildi.
Öte yandan Derya Uluğ’un havuzda eğlenirken talihsiz bir kaza geçirdiği, dengesini kaybederek yere düşerek kafasını çarptığı ileri sürüldü.
Konserin sonunda Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve eşi Gökşen Tutuk sahne alarak başarılı müzisyene etkinliğe katılımlarından dolayı çiçek takdim ettiler. – YALOVA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu